MillionYou

Kim jesteśmy?

Nie jesteśmy zwykłą agencją reklamową, nie przypominamy klasycznego domu produkcyjnego. Nie stawiamy żadnych barier wejścia, nie istotne jest dla nas doświadczenie, miejsce zamieszkania, wiek i poglądy. Zapraszamy do współpracy przy realizacji naszych projektów wszystkich, którzy mają na to ochotę, czują w sobie twórczy potencjał. Dlatego mówimy o sobie, że jesteśmy platformą crowdsourcingową. Miejscem, gdzie spotyka się wiele kreatywnych osób aby pracować nad zadaniami dla marek, produktów, idei.

Działamy już ponad 4 lata gromadząc ponad 20 000 użytkowników gotowych pracować nad kreatywnymi zadaniami.

Co robimy?

MillionYou dostarcza zadań kreatywnych dla twórców, za zrealizowanie których można otrzymać nagrody. Naszymi klientami są znane marki, instytucje publiczne i ngo. Nasi twórcy – Millionauci – mają szansę pracować nad realizacją produkcji filmowych, projektów graficznych, innych form kreacji na potrzeby marek, instytucji, organizacji. Wiemy, że nie ma tematów, dziedzin, kategorii, z którymi twórcy MillionYou by sobie nie poradzili. Realizowali spoty dla międzynarodowych marek, mierzyli się z trudnymi tematami ekonomicznymi, angażowali w kampanie społeczne.

Dlaczego warto z nami pracować?

Na pewno ważne są nagrody! Zwycięzcy naszych akcji mogą nawet liczyć na wynagrodzenia przekraczające 10 000 złotych. Grupa 10-20 wyróżnionych twórców także może liczyć na gratyfikacje w wysokości 500-2000 złotych.

Ale nagrody to nie jedyna korzyść ze współpracy z MillionYou. Biorąc udział w akcjach crowdsourcingowych, poddając się ocenie profesjonalistów, można budować swoje portfolio. Zgłoszone prace są najlepszym świadectwem zawodowego rozwoju.

Śledząc losy naszych twórców, widząc coraz lepszy poziom zgłaszanych produkcji, jesteśmy przekonani, że MillionYou to także rodzaj szkoły. Ten, kto zostanie w MillionYou na dłużej ma szansę podnieść poziom swoich umiejętności, ucząc się od innych i analizując swoje błędy.