Plan uruchomienia nowego MillionYou

Jak donoszą nasi korespondenci, nowe MillionYou jest już widoczne w Seattle, Ankarze, Mumbaju, Bangkoku i Perth. Co planujemy dalej?

W związku z tym, że nadal otrzymujemy sygnały, iż nie wszyscy użytkownicy MillionYou mogą oglądać w Polsce na swoich komputerach nowe MillionYou (uwarunkowania techniczne), postanowiliśmy uruchomić konta użytkowników dopiero w nocy ze środy (9 października) na czwartek (10 października).

Prawo wymusza na nas poproszenie wszystkich dotychczasowych użytkowników MillionYou o zaakceptowanie nowego regulaminu. W wypadku braku akceptacji regulaminu, w świetle prawa nie będziemy mogli więcej informować niektórych z Was o naszych kolejnych projektach, akcjach, inicjatywach. Tego byśmy nie chcieli.

Nie chcemy też nikogo spamować. Planujemy wyłącznie raz poprosić o akceptację regulaminu.

Wytrzymacie do czwartku?

PS Już teraz natomiast możecie zgłaszać nam problemy z nowym MillionYou. Problemy z wyświetlaniem stron, sugestie… bardzo na nie liczymy. Pomożecie?

Kto pisze o nowościach w MillionYou?

Ewa Jurczak

W MillionYou odpowiedzialna za wizerunek w sieci. Gdy bywa offline można ją spotkać jeżdzącą po Warszawie na starej holenderce z książkami o psychologii kłamstwa i historii mody w koszyku.

Bądźmy w kontakcie