Co robimy?
Objaśniamy tajniki crowdsourcingu
Dlaczego warto wybrać MillionYou?

Dwie rzeczy, które sprzyjają kreatywności, to nie talent i wykształcenie, ale kontekst i możliwość. Dwa słowa, które zabijają kreatywność, to „gdybym tylko”. W każdym z nas tkwi potencjał kreatywności, który można zrealizować, jeżeli nastąpi połączenie odpowiedniej przestrzeni z odpowiednim wyzwaniem. W MillionYou taką właśnie kombinację zapewniamy.

Czy zastanawiasz się czasem, jak można ulepszyć produkty, których używasz? Czy chcesz, żeby Twoja ulubiona marka naprawdę wiedziała, jak się z Tobą komunikować? Czy oglądając reklamę, myślisz, że możesz zrobić ją lepiej, ale nie masz takiej możliwości? Czy masz pomysły, które mogłyby ulepszyć Twoją firmę, okolice czy miasto? Czy czujesz, że odbijasz się od muru, bo nikt nie słucha, co masz do powiedzenia? Czy odczuwasz frustrację, że nie masz dostępu do ludzi podejmujących decyzje? Spokojnie. Nadszedł Twój czas! Crowdsourcing daje Ci tę możliwość. Wyzwanie, jakie przed Tobą stoi, to jak najlepiej ją wykorzystać.

Utwórz konto i przyłącz się do społeczności MillionYou, żeby rozwijać swoje talenty, budować swój wizerunek i otrzymywać feedback od specjalistów
Przeglądaj wyzwania i znajdź takie, które pasują do twoich umiejętności i preferencji.
Wygrywaj nagrody od znanych marek, studiując lub pracując w jakimkolwiek miejscu.
Zyskaj uznanie za swoją pracę i zbierz referencje.
Niech miliony osób obejrzą film, jaki nakręciłeś dla marki, a Ty korzystaj na co dzień ze wszystkich możliwości, jakie daje crowdsourcing.
Otrzymuj oferty pracy po projekcie crowdsourcingowym bez konieczności przechodzenia przez standardowy proces rekrutacji.
Zobacz, jak Twoje pomysły się ziszczają dzięki ciągłemu wsparciu naszego zespołu, który zadba o to, by Twoja praca spełniała niezbędne wymogi.
Wpływaj na osoby będące w stanie zrealizować Twoje najlepsze pomysły.

Przed nami czwarta rewolucja przemysłowa. Technologia zmienia sposób, w jaki żyjemy, pracujemy i komunikujemy się. Zmieniają się również ludzie. Grupy docelowe nie zadowalają się już bierną konsumpcją i wyrażają opinie, dzielą się pomysłami, mają coś do powiedzenia. Inteligentne organizacje chętnie korzystają z bogactwa pomysłów. Pomiędzy nimi znajdują się odpowiedzi, których potrzebujesz, aby zdobyć przewagę nad konkurencję. Przejdź na crowdsourcing i daj się zaskoczyć różnorodnością świeżych, autentycznych, oryginalnych pomysłów i treści. Wyzwanie, jakie przed Tobą stoi, to wybrać to, co się sprawdzi.

Rozpocznij zmianę kultury w swojej organizacji.
Oddaj swoje wyzwania w ręce społeczności.
Zaproś pracowników i klientów do dzielenia się swoją wiedzą, żeby usprawnić działanie twojej firmy.
Poproś mieszkańców o pomysły na to, jak uczynić ich miasto lepszym miejscem do życia.
Pracuj z najzdolniejszymi ludźmi nad świeżymi i autentycznymi treściami dla Twojej marki.
Wybieraj spośród najlepszych pomysłów i najlepszych ludzi, którzy uzupełnią Twój zespół.
Skorzystaj z naszych skutecznych metod, aby zbudować wysoki poziom zaangażowania społeczności w ważne dla Ciebie tematy.
Przyspiesz proces innowacji tworząc nowe produkty i usługi.
Co możesz rzeczywiście zrobić?
Różne rodzaje wyzwań dla różnych społeczności
Creative Hub
Rywalizacja pozwala wydobyć z ludzi to, co najlepsze. Możliwość wykazania się i brak ograniczeń w postaci oczekiwań firmy tworzą idealne warunki do pobudzenia ich kreatywności. Efektem są świeże i autentyczne treści, które przemawiają do konsumentów. Dzięki crowdsourcingowi zamiast tradycyjnie trzech pomysłów możesz mieć do wyboru nawet kilkadziesiąt propozycji. Zwiększ swój zasięg. Podnieś swoje oczekiwania. Poszerz grono odbiorców.
Talent Hub
Crowdsourcing daje przedsiębiorstwom możliwość poznania nowych talentów, nowych perspektyw i nowych spostrzeżeń. Zaangażowanie utalentowanych ludzi w rozwiązywanie realnych problemów biznesowych i społecznych to obustronna szansa rozwoju. Firmy zyskują nowe, innowacyjne rozwiązania oraz możliwość nawiązania relacji z młodymi talentami, innowatorzy otrzymują szansę sprawdzenia swoich umiejętności w pracy dla biznesu, budowania portfolia oraz zaprezentowania się przed potencjalnym pracodawcą.
Citizen Hub
Kto najlepiej wie, jakie rozwiązanie sprawdzi się w danym regionie, wsi, małym lub dużym mieście? Ci, którzy zajmują się jego planowaniem, czy ci, którzy w nim mieszkają? Turyści, którzy przyjeżdżają tam tylko na chwilę, czy ludzie, którzy na co dzień chodzą ich ulicami, korzystają z infrastruktury i korzystają z jego udogodnień? Platformy partycypacji społecznej pozwalają uzupełnić wiedzę teoretyczną o bezpośrednie doświadczenie. Mieszkańcy tworzą swoje propozycje na podstawie realnych potrzeb, a specjaliści moderują dyskusję, wskazując, co jest możliwe.
Enterprise Hub
Przedsiębiorstwa, które chcą budować kulturę innowacyjności, znają wartość zaangażowania pracowników i szerszego ekosystemu skupionego wokół organizacji – partnerów, dostawców, konsumentów, start-upów czy ośrodków naukowych. Crowdsourcing pozwala firmom wykorzystać wiedzę osób, które mogą znacznie przyczynić się do jej rozwoju.