Creative Hub
Generuj angażujące, autentyczne, świeże i różnorodne treści

Creative Hub zrzesza tysiące utalentowanych, pełnych pomysłów ludzi, którzy pomagają naszym klientom tworzyć materiały dostosowane do nowych kanałów komunikacji oraz trafiające w stale zmieniające się potrzeby konsumentów. Czerpanie z kreatywności dużej grupy utalentowanych osób znających potrzeby konsumentów pozwala tworzyć świeże, autentyczne treści, które są chętnie oglądane przez odbiorców.

Jak crowdsourcing content może pomóc markom zbliżyć się do konsumentów?
Dowiedz się więcej
Współpracuj ze społecznością liczącą ponad 20 tysięcy kreatywnych twórców

Nasza społeczność składa się z pasjonatów i profesjonalistów, zajmujących się tworzeniem kreatywnych treści. W zaledwie w kilka tygodni są w stanie dostarczyć materiał gotowy do wykorzystania w kanałach komunikacyjnych klienta. Współpraca z wiodącymi markami, daje im możliwość szlifowania warsztatu, rozwijania kreatywności oraz zdobywania doświadczenia. Twórcy MillionYou na podstawie własnej interpretacji briefu tworzą atrakcyjne dla konsumentów treści, dodatkowo przedstawiając własne obserwacje dotyczące potrzeb klientów. Budują prawdziwe zaangażowanie konsumentów w świat marki i dzielą się cennymi spostrzeżeniami na temat produktu. Tworzą wysokiej jakości autentyczne i budujące zaangażowanie treści, chętnie komentowane i udostępniane przez ich odbiorców (wideo, grafiki oraz inne materiały wykorzystywane w komunikacji).

Sprawdź projekty kreatywne,
nad którymi aktualnie pracuje nasza społeczność
Dowiedz się więcej
Jak to robimy

Na platformie MillionYou stawiamy przed społecznością zadania związane z tworzeniem różnorodnych treści. Aby osiągnąć cel i otrzymać wyróżniający się, autentyczny i trafiający do grup docelowych content, musimy zainspirować naszą społeczność, ale również przekazać jej główne założenia projektu. Dlatego przekładamy brief otrzymany od klienta na wyzwanie kreatywne, w którym inspirujemy oraz przekazujemy główne zasady. W trakcie projektu aktywnie angażujemy twórców, przekazujemy im wskazówki, doradzamy i konsultujemy proponowane przez nich pomysły, aby mieć pewność, że są one zgodne z briefem klienta i spójne z jego marką oraz że spełniają określone cele.

Odpowiadamy za jakość całego procesu, w tym także za konsultacje dotyczące wyników, przekazanie praw autorskich i dostarczenie naszym klientom gotowych materiałów, które mogą wykorzystać we wszystkich kanałach komunikacji.

Zaangażuj twórców na platformie MillionYou
Zaczynamy
 • Poznaj wybrane projekty zrealizowane dla naszych klientów przez twórców na platformie MillionYou
  Somersby. Isn’t that wonderful?

  Carlsberg, producent piwa, planował stworzyć jakościowy, optymistyczny content video dla marki Somersby. Celem projektu było stworzenie contentu video, który mógłby być wykorzystany w działaniach digitalowych marki. Klientowi zależało, aby odzwierciedlał hasło marki „Somersby. Isn’t that wonderful?”. Marka planowała dotrzeć do młodych, aktywnych i kreatywnych osób.

  Wyniki:

  Społeczność wyprodukowała ponad sto spotów ukazujących różnorodność podejścia do briefu. W ramach współpracy z klientem i agencją digitalową klienta wybraliśmy najlepsze filmy, które zostały wykorzystane w wielokanałowej kampanii promocyjnej marki.
  Zobacz więcej
 • Poznaj wybrane projekty zrealizowane dla naszych klientów przez twórców na platformie MillionYou
  Knorr – meals ready for action!

  Grupa Unilever planowała rozpoczęcie nowej kampanii skierowanej do pięciu grup klientów: graczy, studentów, pracowników biurowych, pracowników fizycznych i singli. Klientowi zależało na otrzymaniu treści, które odzwierciedlałyby główne wartości marki: funkcjonalność, czas przygotowania i wygodę.

  Wyniki:

  W ramach projektu społeczność stworzyła autentyczny, świeży content skierowany do każdej z określonych grup docelowych. W ramach projektu zrealizowaliśmy warsztat w Wavespace w Warszawie, gdzie wspólnie z klientem wybraliśmy filmy, które najlepiej wpisują się w wizerunek marki.
  Zobacz więcej
Zasoby
Dostęp do materiałów dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników
Zarejestruj się Zaloguj się
Mówią o nas
 • Na każdym etapie przygotowań zespół EY Crowdsourcing zapewniał nam znakomite wsparcie merytoryczne, zarówno pod względem organizacji konkursu, jak i jego oczekiwanego przebiegu i wszystkich formalności aż do obrad jury. Jesteśmy wdzięczni, że zespół EYC przede wszystkim przekonał nas, że warto taki konkurs przeprowadzić.

  Natalia Wawrzyńska, Brand Manager w firmie FRoSTA

 • Współpraca z MillionYou doprowadziła do stworzenia różnorodnych treści o wysokiej jakości do wykorzystania przez markę Somersby. Było to możliwe dzięki profesjonalnemu i kreatywnemu podejściu zespołu, a także udanej formule selekcji treści podczas warsztatów z udziałem Carlsbergu, jak również obsługującej nas agencji kreatywnej oraz domu mediowego.

  Piotr Wojtowicz, Junior Brand Manager w Somersby, Grupa Carlsberg

Poznaj nasze inne rozwiązania z obszaru crowdsourcingu:
Talent Hub
Crowdsourcing daje przedsiębiorstwom możliwość poznania nowych talentów, nowych perspektyw i nowych spostrzeżeń. Zaangażowanie utalentowanych ludzi w rozwiązywanie realnych problemów biznesowych i społecznych to obustronna szansa rozwoju. Firmy zyskują nowe, innowacyjne rozwiązania oraz możliwość nawiązania relacji z młodymi talentami, innowatorzy otrzymują szansę sprawdzenia swoich umiejętności w pracy dla biznesu, budowania portfolia oraz zaprezentowania się przed potencjalnym pracodawcą.
Citizen Hub
Kto najlepiej wie, jakie rozwiązanie sprawdzi się w danym regionie, wsi, małym lub dużym mieście? Ci, którzy zajmują się jego planowaniem, czy ci, którzy w nim mieszkają? Turyści, którzy przyjeżdżają tam tylko na chwilę, czy ludzie, którzy na co dzień chodzą ich ulicami, korzystają z infrastruktury i korzystają z jego udogodnień? Platformy partycypacji społecznej pozwalają uzupełnić wiedzę teoretyczną o bezpośrednie doświadczenie. Mieszkańcy tworzą swoje propozycje na podstawie realnych potrzeb, a specjaliści moderują dyskusję, wskazując, co jest możliwe.
Enterprise Hub
Przedsiębiorstwa, które chcą budować kulturę innowacyjności, znają wartość zaangażowania pracowników i szerszego ekosystemu skupionego wokół organizacji – partnerów, dostawców, konsumentów, start-upów czy ośrodków naukowych. Crowdsourcing pozwala firmom wykorzystać wiedzę osób, które mogą znacznie przyczynić się do jej rozwoju.