Enterprise Hub
Obudź w swojej organizacji innowacyjny potencjał

Enterprise Hub to skuteczne rozwiązanie pozwalające rozwijać innowacje w ekosystemie organizacji. W zależności od potrzeb firmy opracowujemy skrojone na miarę programy angażujące pracowników oraz partnerów w proces generowania pomysłów, nowych produktów, usług czy usprawnień procesowych. Zapraszamy osoby ze wszystkich szczebli organizacji do dzielenia się swoimi pomysłami na dedykowanej platformie, umożliwiając w ten sposób pełne wykorzystanie wewnętrznego potencjału, wiedzy i zdolności organizacji. Zapewniamy wsparcie procesu na każdym etapie, od oceny kultury innowacyjności panującej w organizacji, która stanowi podstawę do opracowania programu i planów komunikacji, poprzez zaangażowanie grupy, budowanie koncepcji, aktywację pomysłów, aż po analizę i selekcję zgłoszeń.

Dlaczego crowdsourcing jest tak ważny dla dzisiejszych przedsiębiorstw?
Dowiedz się więcej
Czerpanie z pomysłów różnych społeczności w organizacji

Zespół EY Crowdsourcing buduje i aktywuje społeczności pracujące wokół konkretnych zagadnień, począwszy od strategii, poprzez opracowanie nowych produktów i aktywację rozwiązań, po inicjatywy społeczne i środowiskowe prowadzone na platformie MillionYou. Poznajemy ekosystem pracowników i partnerów organizacji, a następnie angażujemy ich do pracy przy rozwiązywaniu problemów.

Jaką wartość może wnieść crowdsourcing w mojej organizacji?
Dowiedz się więcej
Metodologia skoncentrowana na społeczności

Społeczności są kluczowym elementem, na którym skupiamy się podczas projektowania naszych programów. Projektujemy platformę, komunikację, bodźce motywacyjne i wyzwania do potrzeb ich odbiorców, zapewniając przy tym wysoki wskaźnik odpowiedzi i możliwość ciągłej adaptacji programów. Dbamy, aby programy crowdsourcingowe i wyzwania zachęcające do zgłaszania innowacyjnych pomysłów były ciekawym doświadczeniem, a nie kolejnym programem, inicjatywą czy zadaniem, które muszą wykonać.

Pomysły społeczności to potencjał. Warto go wykorzystać!
Dowiedz się więcej
 
Platforma, która łatwo dostosowuje się do indywidualnych potrzeb

Technologia w projektach crowdsourcingowych jest kluczowa. Wspomaga realizację programu i pozwala zwiększyć rolę społeczności w rozwiązywaniu problemów organizacji. Umożliwia sprawną współpracę i wymianę informacji na wielu urządzeniach. Tożsamość Twojej organizacji to ludzie, a dzięki technologii Twoja społeczność może wspólnie definiować jej przyszłość. Oferowane przez nas rozwiązanie spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Dobieramy funkcjonalności, opierając się na zdefiniowanych wcześniej założeniach programu. Zapewniamy pracownikom ciekawe doświadczenie, stale dbając przy tym o satysfakcjonujące wyniki dla naszych klientów.

Poznaj dostępne funkcje.
Dowiedz się więcej
Mówią o nas
  • Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z zespołem EY Crowdsourcing, który wykazał otwartość i partnerskie podejście podczas wdrażania platformy crowdsourcingowej dla pracowników banku. Warstwa społecznościowa platformy została pozytywnie przyjęta przez pracowników banku. Po przeprowadzeniu fazy pilotażowej wszyscy pracownicy banku mieli możliwość zgłaszania pomysłów w wyzwaniach publikowanych na platformie. W pierwszym otwartym wyzwaniu otrzymaliśmy 87 pomysłów, z których 3 zostały dopracowane w grupach roboczych i zaprezentowane komisji decydującej o wdrożeniu. Traktujemy nawiązane relacje jako dobrą podstawę do potencjalnej współpracy w przyszłości.

    Dyrektor ds. innowacyjności w jednym z wiodących banków

Zasoby
Dostęp do materiałów dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników
Zarejestruj się Zaloguj się
Poznaj nasze inne rozwiązania z obszaru crowdsourcingu:
Creative Hub
Rywalizacja pozwala wydobyć z ludzi to, co najlepsze. Możliwość wykazania się i brak ograniczeń w postaci oczekiwań firmy tworzą idealne warunki do pobudzenia ich kreatywności. Efektem są świeże i autentyczne treści, które przemawiają do konsumentów. Dzięki crowdsourcingowi zamiast tradycyjnie trzech pomysłów możesz mieć do wyboru nawet kilkadziesiąt propozycji. Zwiększ swój zasięg. Podnieś swoje oczekiwania. Poszerz grono odbiorców.
Talent Hub
Crowdsourcing daje przedsiębiorstwom możliwość poznania nowych talentów, nowych perspektyw i nowych spostrzeżeń. Zaangażowanie utalentowanych ludzi w rozwiązywanie realnych problemów biznesowych i społecznych to obustronna szansa rozwoju. Firmy zyskują nowe, innowacyjne rozwiązania oraz możliwość nawiązania relacji z młodymi talentami, innowatorzy otrzymują szansę sprawdzenia swoich umiejętności w pracy dla biznesu, budowania portfolia oraz zaprezentowania się przed potencjalnym pracodawcą.
Citizen Hub
Kto najlepiej wie, jakie rozwiązanie sprawdzi się w danym regionie, wsi, małym lub dużym mieście? Ci, którzy zajmują się jego planowaniem, czy ci, którzy w nim mieszkają? Turyści, którzy przyjeżdżają tam tylko na chwilę, czy ludzie, którzy na co dzień chodzą ich ulicami, korzystają z infrastruktury i korzystają z jego udogodnień? Platformy partycypacji społecznej pozwalają uzupełnić wiedzę teoretyczną o bezpośrednie doświadczenie. Mieszkańcy tworzą swoje propozycje na podstawie realnych potrzeb, a specjaliści moderują dyskusję, wskazując, co jest możliwe.