Talent Hub
Poznaj potencjał młodych talentów

Talent Hub to pomost między biznesem a pasjonatami i specjalistami. Łączymy pragmatyczny świat marek i organizacji z energią i innowacyjnym myśleniem młodych ludzi pełnych pasji. Talent Hub pozwala firmom wykorzystać potencjał studentów, konsumentów produktu oraz specjalistów będących freelancerami. Każdy inaczej postrzega wyzwania, które stoją przed markami. Kontakt z różnorodną, utalentowaną, innowacyjną społecznością zrzeszoną na platformie MillionYou umożliwia poznanie wielu różnych punktów widzenia. Dzięki zaangażowaniu społeczności MillionYou nasi klienci mogą uzyskać różnorodne propozycje odpowiadające na ich codzienne wyzwania. Talent Hub pozwala rozpoznawać i przyciągać talenty, budować pozytywny wizerunek pracodawcy, dzięki czemu stanowi doskonałe uzupełnienie działań rekrutacyjnych

Jak młode talenty zmieniają dzisiejsze przedsiębiorstwa, marki oraz organizacje?
Dowiedz się więcej
Spójrz z innej perspektywy na wyzwania Twojej firmy

Dzisiaj nie wystarczy już tylko jedno rozwiązanie, aby zaadresować wszystkie problemy. Tworzenie innowacyjnych rozwiązań wymaga poznania punków widzenia osób z zewnątrz oraz zbliżenia się do konsumentów. Współpraca z pełnymi pasji, młodymi talentami to możliwość generowania nieoczywistych rozwiązań, ale również szansa na nawiązanie długotrwałej, biznesowej relacji. Przy wykorzystaniu sprawdzonej przez lata metodologii oraz technologii dbamy, aby do każdego wyzwania zaangażowane zostały właściwe i odpowiednio dobrane społeczności, które będą w stanie szybko rozwiązać wyzwania naszych klientów.

Dobierz najlepsze talenty do swojego wyzwania
Dowiedz się więcej
Już dziś współpracuj z talentami jutra

Platforma MillionYou zrzesza młodych ludzi, twórców innowacji, którzy chcą zdobywać cenne doświadczenie, poprzez pracę nad realnymi problemami biznesowymi wspólnie z naszymi klientami. To wiele różnych punktów widzenia, umiejętności i talentów skupionych w jednym miejscu, którym przyświeca jeden cel: rozwój. Rozwój biznesu przy wykorzystaniu nieodkrytych wcześniej zasobów oraz rozwój umiejętności członków społeczności. To oni są pracownikami jutra.

Jak organizacje mogą korzystać z potencjału społeczności?
Dowiedz się więcej
Jak to robimy

Od ponad 10 lat budujemy, angażujemy i aktywujemy społeczności dla naszych klientów.

Tworzymy dedykowane programy łączące technologie i metodologię angażowania społeczności, w celu budowania rozpoznawalności marki i przyciągania talentów. Mamy obszerne doświadczenie w zakresie wielu różnych form angażowania społeczności, od „idea jams”, poprzez wspólne sesje tworzenia rozwiązań, otwarte programy innowacji, po projekty crowdsourcingowe realizowane na dużą skalę. Dbamy, aby wyzwania naszych klientów były dla społeczności ciekawym doświadczeniem, które pozwala uzyskać wysoki poziom zaangażowania, a co najważniejsze – przynosi naszym klientom wymierne rezultaty.

Dobierz najlepsze talenty do swojego wyzwania
Dowiedz się więcej
 • Poznaj wybrane projekty zrealizowane dla naszych klientów przez twórców na platformie MillionYou
  Warsztat Michelin

  Michelin poszukiwało niestandardowych działań z zakresu employer branding, które pomogłyby jej informować o wartości swojej marki młodym ludziom w całej Polsce. Do tego celu firma postanowiła skorzystać z możliwości crowdsourcingu. W ten sposób powstał cykl wyzwań „Warsztat Michelin” skierowany do grupy docelowej marki – studentów automatyki.

  Wyniki:

  Prawie 6000 osób miało okazję dowiedzieć się o projekcie realizowanym przez markę, poznając równocześnie główne wartości Michelin w angażujących wyzwaniach na platformie MillionYou. Najlepsi uczestnicy zostali zaproszeni na całodniowy warsztat w fabryce Michelin w Olsztynie, a wybrani otrzymali propozycję stażu.
  Zobacz więcej
 • Poznaj wybrane projekty zrealizowane dla naszych klientów przez twórców na platformie MillionYou
  Mistrz EY

  Celem programu było zwiększenie świadomości i zainteresowania ofertą pracy w jednym z działów EY - Global Compliance & Reporting. W ramach wyzwania uczestnicy zmagali się z realnymi problemami, przed którymi stają pracownicy EY, mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności oraz otrzymać jakościowy feedback.

  Wyniki:

  Osiągniecie celu było możliwe dzięki rozbudowanej kampanii employer brandingowej zrealizowanej pod hasłem „Mistrz EY”. Komunikacja opierała się na jednym fundamencie – zyskiwaniu doświadczenia. Uczestnicy biorący udział w wyzwaniu mogli doskonalić swoje kompetencje w trzech dziedzinach: komunikacji, researchu oraz analizie danych. Najlepsi uczestnicy, którzy sprawdzili się w trzech filarach otrzymali imienne zaproszenia na „Warsztat Mistrza EY”, podczas którego szkolili się w zakresie presonal brandingu, tworzyli CV szyte na miarę oraz dowiedzieli się więcej o pracy w GCR.
  Zobacz więcej
 • Poznaj wybrane projekty zrealizowane dla naszych klientów przez twórców na platformie MillionYou
  Lider rynku elektroniki i urządzeń AGD

  Firma będąca liderem na rynku elektroniki i urządzeń AGD chciała poznać sposób postrzegania wcześniejszych, obecnych i przyszłych trendów zakupowych przez młodych ludzi. Informacje zebrane w tym procesie zostały wykorzystane do opracowania strategii pozycjonowania marki.

  Wyniki:

  150 zgłoszeń
  Zobacz więcej
Zasoby
Dostęp do materiałów dostępny tylko dla zalogowanych użytkowników
Zarejestruj się Zaloguj się
Mówią o nas
 • Szczególnie doceniam Wasze niesamowite zaangażowanie, pomysłowość, responsywność i otwartość.Bardzo dobrze mi się z Wami pracowało, od początku z pełnym zaangażowaniem weszliście w projekt – i całemu zespołowi Mistrz EY się to zaangażowanie udzieliło. Dużo się nauczyliśmy, przetarliśmy sobie szlak i warto to teraz wykorzystać, dlatego bardzo chętnie wpiszę to wydarzenie w kalendarz rekrutacyjny GCR na przyszłość.

  Karolina Gizicka, Partner EY w Dziale Doradztwa Podatkowego

 • MillionYou zrealizowało dla nas kompleksową usługę, której celem było wsparcie Michelin w pozyskaniu utalentowanych pracowników i promowanie marki pracodawcy. Pragniemy podkreślić, że nasza współpraca przebiegała sprawnie, a wszystkie działania były prowadzone profesjonalnie i z należytą starannością. Umożliwiło nam to uzyskanie wymiernych rezultatów dotyczących zasięgu kampanii i realizację jej celów.

  Katarzyna Dalba, Kierownik Centrum Rekrutacji w Michelin

 • Dzięki współpracy z MillionYou udało nam się trafić do społeczności setek studentów, którzy podzielili się z nami swoją opinią na temat rynku urządzeń AGD. Projekt był znakomicie prowadzony i pozwolił nam uzyskać cenne i wiarygodne opinie na temat tego, jak młodzi ludzie widzą przyszłość procesów zakupowych. Składający się z 4 etapów projekt opracowany przez MillionYou umożliwił wielowymiarową identyfikację potrzeb i oczekiwań młodych klientów.

  Marcin Walendowski, Dyrektor ds. Projektów Strategicznych Klienta

Poznaj nasze inne rozwiązania z obszaru crowdsourcingu:
Creative Hub
Rywalizacja pozwala wydobyć z ludzi to, co najlepsze. Możliwość wykazania się i brak ograniczeń w postaci oczekiwań firmy tworzą idealne warunki do pobudzenia ich kreatywności. Efektem są świeże i autentyczne treści, które przemawiają do konsumentów. Dzięki crowdsourcingowi zamiast tradycyjnie trzech pomysłów możesz mieć do wyboru nawet kilkadziesiąt propozycji. Zwiększ swój zasięg. Podnieś swoje oczekiwania. Poszerz grono odbiorców.
Citizen Hub
Kto najlepiej wie, jakie rozwiązanie sprawdzi się w danym regionie, wsi, małym lub dużym mieście? Ci, którzy zajmują się jego planowaniem, czy ci, którzy w nim mieszkają? Turyści, którzy przyjeżdżają tam tylko na chwilę, czy ludzie, którzy na co dzień chodzą ich ulicami, korzystają z infrastruktury i korzystają z jego udogodnień? Platformy partycypacji społecznej pozwalają uzupełnić wiedzę teoretyczną o bezpośrednie doświadczenie. Mieszkańcy tworzą swoje propozycje na podstawie realnych potrzeb, a specjaliści moderują dyskusję, wskazując, co jest możliwe.
Enterprise Hub
Przedsiębiorstwa, które chcą budować kulturę innowacyjności, znają wartość zaangażowania pracowników i szerszego ekosystemu skupionego wokół organizacji – partnerów, dostawców, konsumentów, start-upów czy ośrodków naukowych. Crowdsourcing pozwala firmom wykorzystać wiedzę osób, które mogą znacznie przyczynić się do jej rozwoju.